© k4sper i Agata | mr-tiefenrausch | maeappleseed | ainhel + źródła bazy poniżej
Wreszcie publikuję tutaj ostatni nagłówek z wyzwania. Baza, którą otrzymałam na sam koniec należała do k4sper i była według mnie najtrudniejszą bazą ze wszystkich, które robiłam. Najbardziej psioczyłam na strasznie spikselowane zdjęcie, jakie znalazło się w tej pracy. Nawet zaczęłam go szukać w internetach z nadzieją, że znajdę lepszą wersję, ale jak się okazało, piksele na zdjęciu były zabiegiem artystycznym fotografa. I tyle z mojego szukania zostało.
© k4sper | Molly Macindoe | tekstury świetlne również należą do k4sper
W porównaniu do wcześniejszych dwóch nagłówków, tego 'nie mogłam skończyć'. Teoretycznie był ukończony, ale ja ciągle otwierałam plik psd i coś tam przesuwałam, usuwałam i dodawałam. I tak parę razy dziennie przez kilka dni. W końcu się zdenerwowałam, zapisałam pracę i ją wysłałam.

Wszystkim podobają się te paski ala Windows Media Player. A wiecie skąd je wzięłam? Zrobiłam im screen w Windows Media Player.

Pochwalę się jeszcze, że ten nagłówek został wybrany do przeglądu graficznego.

2 komentarze:

 1. Tak, zdjęcie było takie w oryginale i to je wyróżniało, dlatego je polubiłam i postanowiłam zrobić z nim bazę. Sama nie sądziłam, że będę miała na to jakiś pomysł ale jak znalazłam swoje zdjęcia to tak jakoś samo wyszło.
  Uwielbiam to jak skończyłaś ten nagłówek ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, zdjęcie samo w sobie jest śliczne i muszę przyznać, że twoje zdjęcia świetnie pasują do niego, ale pikselom mówię 'nope'. XD

   Usuń

© 2016 Agata. All rights reserved. jQery scroller.