© Vanes i Agata | accio-glow | defreve | ivadesign + źródła bazy poniżej
Oto nagłówek, który powstał na akcję Współpraca z Pandą. W związku z tym, że nigdy nie brałam udziału w żadnej 'współpracy', postanowiłam się zgłosić. Jeszcze tego samego dnia otrzymałam bazę autorstwa Vanes, która widnieje poniżej. Przyznaję, że bawiłam się świetnie, mogąc ją dokończyć, chociaż początkowo zupełnie nie miałam na nią pomysłu. Taka współpraca spodobała mi się tak bardzo, że jeszcze poprosiłam o dwie bazy.

© Vanes | Ainhel |Jane_s 100 favourite black and white stocks |floral pattern cream
Wraz z bazą dostałam źródła jakimi dysponowała Vanes. Niestety części nie udało nam się odnaleźć w odmętach internetu i pozostają tylko nazwy pobranych folderów.

Przyznaję, że jestem ogromnie zadowolona z efektu końcowego. Szczególnie z decyzji o zmienieniu scenerii nagłówka z morza na góry/urwisko. Sądzę, że było to przełomem w pracy nad tą bazą.

PS. Nagłówek trafił do przeglądu.

8 komentarzy:

 1. Agato, jesteś twórcą idealnym. Nie dość, że potrafisz ogarnąć trudne kody i zrobić z nich cuda, to do tego Twoja grafika bije na głowę i powala oryginalnością, a żeby było mało - piszesz jeszcze wiersze, które wyciskają mi łzy z oczu i niektóre znam nawet trochę na pamięć.
  Zazdroszczę Ci talentu okrooopnie i bardzo chciałabym popisać z Tobą jakoś prywatnie, jeśli mam być szczera ;-; Jesteś cudowna.
  Ten nagłóweczek dokończyłaś perfekcyjnie, czuć po prostu klimat i przekaz napisu. Jestem zauroczona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aww. Przy czytaniu takich komentarzy człowiek się tak rumieni. Tylu komplementów na raz już dawno nie dostałam. Także dziękuję! I znowu najbardziej mnie cieszą te dotyczące moich wierszy. :)

   Jeżeli masz ochotę, to mój mail (stupid-owl@tlen.pl) czeka. Pisz, kiedy chcesz! :)

   Co do nagłówka, to najpierw pojawił się klimat. Stwierdziłam, że tak napisu zostawić nie mogę, więc dorzuciłam swoje trzy grosze.

   Usuń
 2. Praca z cudzą bazą jest ciężka - nie zawsze dostajemy coś, co jest w naszym klimacie i faktycznie początkowo trzeba się nieźle nagłówkować, żeby zrobić coś po pierwsze dobrego, a po drugie zgodnego z naszym stylem. Pomysł z dodaniem gór moim zdaniem świetny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam tę bazę, nie miałam pojęcia co z nią zrobić. Jednak w końcu przyszło mi coś do głowy. Powiem jednak szczerze, że tę pracę kończyło mi się bardzo przyjemnie. Większe wyzwanie stanowiły dwie następne, które również się tutaj ukażą. :)

   Usuń
 3. Wszystkie Twoje prace w tej współpracy były cudowne. Zyskałaś wiele fanów :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* Mam tylko nadzieję, że zostaną ze mną na dłużej. :D

   Usuń
 4. Grzeszysz oryginalnością :) Nikt nie robi takich cudeniek, jak Ty :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spierałabym się, ale dziękuję! :D

   Usuń

© 2016 Agata. All rights reserved. jQery scroller.