© Agata | Jay Mantri | Fairy Tails by Silvie van der Gouw
Cały pomysł z przyłożeniem większej wagi do grafiki zaczął się od forum War of beast. Nie mam pojęcia, co mnie skłoniło do zarejestrowania się. Początkowo chciałam publikować tylko szablony, ale nie wyszło. Chyba powinnam powiedzieć, że na szczęście nie wyszło. Pierwszą grafiką jaką wykonałam na potrzeby jednego z wyzwań był właśnie powyższy banner. Ten widniejący nieco się różni od oryginału, ponieważ zmieniłam w nim nieco układ napisów. Wydaje mi się, że po zmianach jest lepiej.

Średnio przepadam za twórczością Meli Koteluk (chociaż ma kilka piosnek, które lubię). Jednak zdecydowałam się użyć na tej grafice fragmentu tekstu z utworu Nie zasypiaj, ponieważ szukałam czegoś subtelnego i ulotnego. Myślę, że ten cytat spełnił swoją rolę.

2 komentarze:

 1. Napis w nowym miejscu wygląda lepiej. Sama niespecjalnie przepadam za napisami biegnącymi po krzywej, ale właściwie w wersji oryginalnej też wyglądało to całkiem nieźle. Pewnie dlatego, że font jest dość skromny i drobny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W trakcie tworzenia tekst po krzywej wydawał mi się odpowiedni. Ale kiedy praca odleżała swoje stwierdziłam, że to jednak nie to - cieszę się, że się nie pomyliłam w tej ocenie.

   Co do samym napisów po krzywej to raczej nie mam nic przeciw nim, ale wiadomo, że to zależy od tematu i innych elementów pracy, w jakiej taki zabieg został użyty.

   Usuń

© 2016 Agata. All rights reserved. jQery scroller.