Nagłówek Tomorrow
© Agata | CC0 , Light in the trees textures
Podgląd Tradycyjnie, jeżeli masz ochotę umieścić ten nagłówek na swoim blogu, proszę bardzo! Tylko nie zapomnij przeczytać warunków korzystania. W grafice użyłam swoim tekstur Light in the trees. Na dole pracy jest jeszcze jedna moja tekstura, ale jeszcze paczki z nią tu nie opublikowałam.

Mam słabość do napisu częściowo przykrytego przez inny element (lub elementy). Ten sam motyw zastosowałam w nagłówku Fear, Faith, ale w grafice powyżej napis stanowi główny element i cała grafika jest skupiona właśnie na tym efekcie. W poprzednim poście pisałam o efekcie double exposure, który również skradł moje serce. A czy wy macie jakieś ukochane efekty graficzne, które stosujecie lub chcielibyście zastosować w swoich pracach, lub zwyczajnie bardzo wam się podobają? Jeżeli tak, podzielcie się ze mną przykładami!

A może macie ochotę na post z moim zdaniem najlepszymi pracami wykorzystującymi opisany wyżej efekt z napisem i double exposure?

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy pomysł na nagłówek. Ja także bardzo lubię częściowo przysłonięte napisy, taki projekt sprawia wrażenie realizmu. Tekst "Now is too late" skracany po jednym wyrazie w dół potrafi dać do myślenia, jest to świetny efekt psychologiczny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć ;) Jestem pierwszy raz na Twoim blogu i bardzo ciekawie się zapowiada. Nagłówek bardzo mi się podoba! Ciekawe zestawienie. Ta minimalistyczna koloryzacja wzbogaca pracę.

    Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszej weny!

    OdpowiedzUsuń

© 2016 Agata. All rights reserved. jQery scroller.